Vianočná akcia

Využite vianočnú akciu a získajte ku každému nákupu hodnotný darček - vreckový nožík s vývrtkou na víno. Vyberte si z aktuálnej ponuky tokajských vín a náš tokajský kuriér Vám darček prinesie s Vašim nákupom.

Víno mesiaca september

Víno mesiaca september

Ochutnajte MONO - jediné svojho druhu. Milovníci vína si zvykli, že Tokaj Macik Winery každoročne prináša novinku. Cieľom nie je iba zaujať, ale ľudom, ktorí neobľubujú sladké a ťažké vína, ukázať čaro jedinečných odrôd FURMINT a LIPOVINA a výnimočného terroir v atraktívnom obale.

Názov MONO (jeden, jediný, jedno-, sám) výborne vystihuje toto víno. Je MONOvarietné – sú to vína stopercentne vyrobené z jednej odrody. Je MONOvinohradné – hrozno pochádza z jednej z najlepších polôh. Je MONOchromné - dizajn vína vznikol na monochromnom (jednofarebnom) základe. Jednoducho povedané: Tokaj Macik Winery vytvoril niečo jedinečné - z najlepšieho hrozna, z najlepšej vinice, najmodernejšími technológiami, s najmodernejším dizajnom, ktorý sa výrazne odlišuje od iných. Veríme, že po ochutnaní tohto vína sa mnohí z Vás stanú MONOgamní k tomuto vínu.

Z našej ponuky vyberáme

Tokajská Esencia Hollókoi 1978 0,25 l

Tokajská esencia je zložená z vysoko koncetrovaného toka ...

Cena: 65.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 6-putňový archívny Hollókoi 1983

Hustá konzistencia, čistá chuť, elegantné vystupovanie ...

Cena: 250.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 3-putňový Homoky 1993

Tokajské víno vysokej kvality s typickým tokajským chara ...

Cena: 30.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 5-putňový Homoky 1988

Zrelé luxusné tokajské víno s chuťou ananásu, medovéh ...

Cena: 60.00 €
plus minus Ks