Vianočná akcia

Využite vianočnú akciu a získajte ku každému nákupu hodnotný darček - vreckový nožík s vývrtkou na víno. Vyberte si z aktuálnej ponuky tokajských vín a náš tokajský kuriér Vám darček prinesie s Vašim nákupom.

Víno mesiaca marec

Víno mesiaca marec

Mesiac marec prináša po období hodovania obdobie pôstu. Čas, v ktorom si človek dobrovoľne úplne alebo čiastočne odrieka jedlo a iné pôžitky. Inšpirujte sa suchým tokajským vínom s cudnou chuťou a pokornou vôňu - Tokajským samorodným suchým. Víno mesiaca marec si môžete objednať na stránke Tokajské samorodné suché.

Víno, ktoré prehovorí

Už prvý dúšok tohoto vína k Vám potichu prehovorí. Suchým hlasom vyrozpráva pomalý príbeh plný zvláštnej poetiky. Príbeh sa odohráva v talianskom meste Livorno, do ktorého prichádza mladý muž Euge.

Na protest proti svojmu ambícióznemu otcovi sa zamestná v malom obchode so zeleninou a korením. Vstáva za tmy, aby pripravil všetok tovar pre gazdiné, ktoré tu každé ráno nakupujú. Euge pritom neprestajne hľadá dievča, ktoré sa mu prisnilo.

Ani stará žena, ani námorník mu nedokážu povedať, kde nájde dievča zo snov. Na cestu do Sardínie nemá mladý muž dosť peňazí, ukryje sa teda v podpalubí medzi debnami s nákladom. Dva dni a dve noci strávi Euge vo vreci s lúpanou fazuľou, než konečne uzrie v diali brehy Sardínie.

Objednajte si víno mesiaca marec

Chytro si odpite ďalší dúšok suchého vína. Samorodné suché Vám vyrozpráva trpký príbeh Eugeho a jeho hľadania. Objednajte si ho jednoducho na stránke Tokajské samorodné suché a okrem vína obdržíte aj celý príbeh mladého muža, ktorý neváhal prekonať prekážky na ceste za svojim snom.

Z našej ponuky vyberáme

Tokajská Esencia Hollókoi 1978 0,25 l

Tokajská esencia je zložená z vysoko koncetrovaného toka ...

Cena: 65.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 6-putňový archívny Hollókoi 1983

Hustá konzistencia, čistá chuť, elegantné vystupovanie ...

Cena: 250.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 3-putňový Homoky 1993

Tokajské víno vysokej kvality s typickým tokajským chara ...

Cena: 30.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 5-putňový Homoky 1988

Zrelé luxusné tokajské víno s chuťou ananásu, medovéh ...

Cena: 60.00 €
plus minus Ks