Vianočná akcia

Využite vianočnú akciu a získajte ku každému nákupu hodnotný darček - vreckový nožík s vývrtkou na víno. Vyberte si z aktuálnej ponuky tokajských vín a náš tokajský kuriér Vám darček prinesie s Vašim nákupom.

Víno mesiaca jún

Víno mesiaca jún

Cestovala som po ďalšom náročnom dni domov na okraj mesta, v ktorom bývam. Trochu sme oslavovali, pripíjali sme si na výročie založenia firmy. Monotónne mi ubiehali večerné minúty. V unavenej a nesústredenej mysli som si začala premietať uplynulý deň. Spolucestujúci sedia ticho a natriasajú sa v rytme metra brázdiaceho tmavé podzemie.

Predstavujem si, že som otrokyňa na starom marockom trhu s otrokmi. Horúce slnko páli na moje obnažené ramená a zviazané ruky mám odreté od hrubých uzlov lana. Ostatní otroci čakajú spolu so mnou na vykúpenie od bohatých otrokárov.

Prichádza arabský kupec a bez váhania sa pýta po mne. Drsnou rukou ma prinúti kľaknúť si na kolená. Strháva zo mňa zbytky šiat a celú si ma premeriava. Som napätá a prebehne mnou kŕč vzrušenia, keď ma prehmatáva a čiaha na mňa spredu aj zozadu. Vezmi si ma, žiadostivo prosím. Chvejem sa a nemilosrdné slnko ma páli na nahom tele. Zachvacuje ma horúčava a moje vzrušenie sa stupňuje s ňou.

A k vrcholu som dospela, keď metro vošlo do stanice.

Tokajské víno mesiaca jún

Ochutnajte Tokajské samorodné suché víno vyrobené pri neskorom zbere z troch tokajských odrôd: Furmint, Lipovina a Muškát žltý. Oxidatívna technológia výroby a zretie v dubových sudoch dodávajú vínu plnosť, extraktívnosť a vyšší obsah alkoholu a kyselín. Víno mesiaca jún si môžete objednať na stránke Tokajské samorodné suché.

Máš podobný zážitok?

Tento príbeh nám poslala Evelyn z Prahy. Zato jej posielame víno mesiaca jún - Tokajské samorodné suché. Zažil/a si aj ty príjemné chvíle s tokajským vínom? Neváhaj a pošli nám svoj príbeh na tokajskevino@tokajskevino.sk. Uverejnené príspevky odmeníme výborným tokajom.

Z našej ponuky vyberáme

Tokajská Esencia Hollókoi 1978 0,25 l

Tokajská esencia je zložená z vysoko koncetrovaného toka ...

Cena: 65.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 6-putňový archívny Hollókoi 1983

Hustá konzistencia, čistá chuť, elegantné vystupovanie ...

Cena: 250.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 3-putňový Homoky 1993

Tokajské víno vysokej kvality s typickým tokajským chara ...

Cena: 30.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 5-putňový Homoky 1988

Zrelé luxusné tokajské víno s chuťou ananásu, medovéh ...

Cena: 60.00 €
plus minus Ks