Vianočná akcia

Využite vianočnú akciu a získajte ku každému nákupu hodnotný darček - vreckový nožík s vývrtkou na víno. Vyberte si z aktuálnej ponuky tokajských vín a náš tokajský kuriér Vám darček prinesie s Vašim nákupom.

Víno mesiaca január

Víno mesiaca január

Mesiac január prináša chladné dni, trochu snehu a odmäk. A hlavne radostné konštatovanie po Vianociach: "Zase som o pár kilogramov ťažší!". K tejto zimnej nálade sa ideálne hodí tokajské víno s jemnou sladkou ovocnou chuťou a nižším obsahom cukru - Tokaji Furmint neskorý zber. Víno mesiaca január si môžete objednať na stránke Tokaji Furmint neskorý zber.

Tokaji Furmint neskorý zber na dlhé zimné večery

Zahrejte sa po príchode domov a zaspomínajte si na posledné lúče slnka, ktoré symbolizuje neskorý zber hrozna do tohoto ušľachtilého vína. Charakteristickou črtou Furmintu je chuť ovocia. Ohnivú chuť alkoholu vystrieda jemná sladká chuť Furmintu.

Rodina Hollókoi

Už piata generácia rodiny Hollókoi prináša tradíciu výroby tokajského vína a lásku k hroznu a vínu. Rodina obrába približne desať hektárové hospodárstvo - vinice v maďarskej časti Tokajskej oblasti. Rodina vlastní viac ako 500 ročné pivnice. Môžete tu ochutnať z 12 druhov tokajských vín. Hollókoi pri výrobe dodržiava lokálne zvyklosti, historický odkaz, tradície a národné zvyklosti výroby najlepších tokajských vín. Vinice tejto rodiny sa nachádzajú v oblasti obce Tállia.

Objednajte si víno mesiaca

Práve v studenom januári môžete aj vy ochutnať ľahké víno s chuťou ovocia. Objednajte si ho jednoducho na stránke Tokaji Furmint neskorý zber.

Z našej ponuky vyberáme

Tokajská Esencia Hollókoi 1978 0,25 l

Tokajská esencia je zložená z vysoko koncetrovaného toka ...

Cena: 65.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 6-putňový archívny Hollókoi 1983

Hustá konzistencia, čistá chuť, elegantné vystupovanie ...

Cena: 250.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 3-putňový Homoky 1993

Tokajské víno vysokej kvality s typickým tokajským chara ...

Cena: 30.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 5-putňový Homoky 1988

Zrelé luxusné tokajské víno s chuťou ananásu, medovéh ...

Cena: 60.00 €
plus minus Ks