Vianočná akcia

Využite vianočnú akciu a získajte ku každému nákupu hodnotný darček - vreckový nožík s vývrtkou na víno. Vyberte si z aktuálnej ponuky tokajských vín a náš tokajský kuriér Vám darček prinesie s Vašim nákupom.

Víno mesiaca február

Víno mesiaca február

Mesiac február mrazí, ale po pošmúrnom januári sa objavuje zubaté zimné slnko. K tejto zimnej nálade sa ideálne hodí výborné tokajské víno plné energie, vášne a lásky, bohaté na chuť a nezabudnuteľnú vôňu - Tokajské samorodné. Víno mesiaca február 2011 si môžete objednať na stránke Tokajské samorodné.

Februárové valentínske láskanie

Polovica februára patrí vďaka Valentínovi všetkým zamilovaným. Tokajské víno a láska? Ide to dohromady? Ak ste single, teda bez partnera a partnerky, potom blahoželáme! Najvyšší čas to osláviť. Nemusí to trvať dlho a všetci ženáči vám závidia. Spríjemnite si voľné chvíle s priateľmi. Možno spoznáte toho pravého.

Tokajské víno a láska

Alebo patríte medzi poloodvážnych, ktorým chýba už len kúsok k úplnej odvahe? Neváhajte, kvapka tohoto lahodného vína vám dodá chýbajúce odhodlanie. Vyznajte lásku svojej milej alebo svojmu milému. Tokajské víno a láska proste patria k sebe!

Tokajské víno a sex

Upozornenie! Tento odstavec je len pre dospelých a môžete ho čítať len po 22. hodine večernej. Šušká sa, že tokajské víno silno povzbudzuje vášeň. Spoločný podvečer sa tak razom premení na teplý, voňavý a erotikou nabitý večer. Tekutiny v tele sa vám rozprúdia a zmysly nastražia. Začujete každý dych, vzdych a tlkot srdca milovanej osoby. Pripravte sa na intenzívne pocity a prežívanie dotykov. Čas sa zastaví a vy budete len jeden pre druhého. A s jej alebo jeho roztúženým telom si potom môžete robiť, čo sa vám zapáči...

Objednajte si víno mesiaca február

Nech je vaša láska čistá, sladká a korenistá zároveň - jednoducho taká, aké je Tokajské samorodné. Práve v zamilovanom februári môžete aj vy ochutnať tokajské víno s ovocnou a botrytis vôňou a s ovocnou chuťou vhodné aj ako aperitív. Objednajte si ho jednoducho na stránke Tokajské samorodné.

Pôvod vína

Rodina Andrasa Homokyho sa zaoberá pestovaním hrozna a výrobou vína na úpätí pohoria Tokaj už vyše 150 rokov. Znalosti štyroch generácii rodiny sú zárukou dobrého výberu lahodného vína. Vinice tejto rodiny sa nachádzajú v oblasti obce Tallya (Tája).

Z našej ponuky vyberáme

Tokajská Esencia Hollókoi 1978 0,25 l

Tokajská esencia je zložená z vysoko koncetrovaného toka ...

Cena: 65.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 6-putňový archívny Hollókoi 1983

Hustá konzistencia, čistá chuť, elegantné vystupovanie ...

Cena: 250.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 3-putňový Homoky 1993

Tokajské víno vysokej kvality s typickým tokajským chara ...

Cena: 30.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 5-putňový Homoky 1988

Zrelé luxusné tokajské víno s chuťou ananásu, medovéh ...

Cena: 60.00 €
plus minus Ks