Vianočná akcia

Využite vianočnú akciu a získajte ku každému nákupu hodnotný darček - vreckový nožík s vývrtkou na víno. Vyberte si z aktuálnej ponuky tokajských vín a náš tokajský kuriér Vám darček prinesie s Vašim nákupom.

TOKAJ 2012 - Medzinárodná degustačná súťaž

TOKAJ 2012 je XIV. ročník medzinárodnej súťaže a výstavy vín pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky, s podporou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR, predsedu Košického samosprávneho kraja, generálneho riaditeľa Slovenskej agentúry pre cestovný ruch, prezidenta Medzinárodného Višegrádskeho fondu, Tokajského vzdelávacieho inštitútu n. o. v spolupráci so Strednou odbornou školou Trebišov.

TOKAJ 2012 je XIV. ročník medzinárodnej súťaže prevažne európskych vín, ktorá sa bude konať 25. mája 2012 v priestoroch SOŠ vo Viničkách a slávnostné vyhodnotenie súťaže bude v rámci regionálnej akcie Svätý Urban – Požehnanie mladého vína dňa 26. mája 2012 v priestoroch SOŠ vo Viničkách. Cieľom súťaže TOKAJ 2012 je v rámci európskych vín dať širší priestor prírodne sladkým vínam a najmä podpore a spropagovaniu kvality a jedinečnosti tokajských vín.

Organizátorom tejto súťaže je Tokajský vzdelávací inštitút n.o. a SOŠ Trebišov.

Súťaž je pod záštitou predsedu Košického samosprávneho kraja JUDr. Zdenka Trebuľu a Slovenskej agentúry pre cestovný ruch.

Garantom odbornej úrovne súťaže je Štátna veterinárna a potravinová správa SR a predsedom komisii je Ing. Marek Závracký, PhD a garantom pre Národný salón vín Zväzu výrobcov hrozna a vína na Slovensku je MVDr. Ľuba Líšková.

TOKAJ 2012 je zároveň aj nominačnou súťažou Národného salónu vín Slovenskej republiky.

TOKAJ 2012 - Medzionárodná degustačná súťaž

Mohlo by Vás zaujímať

Z našej ponuky vyberáme

Tokajská Esencia Hollókoi 1978 0,25 l

Tokajská esencia je zložená z vysoko koncetrovaného toka ...

Cena: 65.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 6-putňový archívny Hollókoi 1983

Hustá konzistencia, čistá chuť, elegantné vystupovanie ...

Cena: 250.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 3-putňový Homoky 1993

Tokajské víno vysokej kvality s typickým tokajským chara ...

Cena: 30.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 5-putňový Homoky 1988

Zrelé luxusné tokajské víno s chuťou ananásu, medovéh ...

Cena: 60.00 €
plus minus Ks