Vianočná akcia

Využite vianočnú akciu a získajte ku každému nákupu hodnotný darček - vreckový nožík s vývrtkou na víno. Vyberte si z aktuálnej ponuky tokajských vín a náš tokajský kuriér Vám darček prinesie s Vašim nákupom.

Platobné podmienky

V našom e-shope môžete platiť nasledujúcimi spôsobmi:

  • Platba na dobierku - sa môže uskutočniť poštou alebo kuriérom. Pri tejto platbe je potrebné k poštovnému alebo prepravnému pripočítať poplatok.
  • Platba zálohovou faktúrou - pri zadaní tejto možnosti Vám bude na Váš mail odoslaná zálohová faktúra so všetkými náležitosťami ako je číslo faktúry (súčasne aj ako variabilný symbol), číslo účtu a pod. Variabilný symbol je nutné uvádzať, aby sme vedeli identifikovať Vašu platbu. V prípade akýchkoľvek nejasností neváhajte nás kontaktovať.
  • Platba bezhotovostným prevodom - naša spoločnosť nechce zasahovať do bankových transakcií, narúšať bezpečnosť a súkromie vzťahu zákazník -banka a preto odporúčame tieto transakcie vykonávať výlučne na stránkach Vašich bánk. Platba sa pripíše na náš bankový účet najneskôr do 3 dní. V tomto prípade ste ušetrili na poplatku pri dobierkovej platbe.
  • Platba v hotovosti - táto platba sa môže uskutočniť iba v prípade osobného odberu v našej prevádzke, kde Vám bude vystavený doklad o prevzatí finančnej hotovosti podľa platných právnych predpisov Slovenskej republiky.
Tokajské víno

Z našej ponuky vyberáme

Tokajská Esencia Hollókoi 1978 0,25 l

Tokajská esencia je zložená z vysoko koncetrovaného toka ...

Cena: 65.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 6-putňový archívny Hollókoi 1983

Hustá konzistencia, čistá chuť, elegantné vystupovanie ...

Cena: 250.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 3-putňový Homoky 1993

Tokajské víno vysokej kvality s typickým tokajským chara ...

Cena: 30.00 €
plus minus Ks
Tokajský výber 5-putňový Homoky 1988

Zrelé luxusné tokajské víno s chuťou ananásu, medovéh ...

Cena: 60.00 €
plus minus Ks